بعد از کسب صدمین جام ؛
راجر فدرر، تنیسور سوئیسی ۳۷ ساله که به تازگی عنوان صدمین قهرمانی خود را در جام دبی کسب کرده، در انتظار ششمین قهرمانی در جام هند می‌باشد.
کد خبر: ۵۴۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲        09 March 2019

فدرر: هیچ زنگ خطری برای من وجود ندارد

اطلس خبر به نقل از پارسینه:

  راجر فدرر، تنیسور سوئیسی ۳۷ ساله که به تازگی عنوان صدمین قهرمانی خود را در جام دبی کسب کرده، در انتظار جام بعدی در هند می‌باشد. مرد شماره ۴ جهان پس از این عنوان در مورد ترسش از نبردن جام در اولین سال‌های بازی حرفه‌ای خود به خبرنگاران گفت: « این چیزی که می‌خواهم بگویم شوخی نیست، در ابتدای فعالیتم می‌ترسیدم که حتی یک جام هم نتوانم ببرم، چون دو فینال قبل از اولین قهرمانی‌ام را به طور دراماتیکی واگذار کرده بودم. اما الان صدمین جام را در دستانم دارم و این افتخاری بزرگ است.»

فدرر همچنین در مورد سوال‌های مشابهی که از او قبل از جام دبی پیرامون به دوش کشیدن عنوان ۹۹ قهرمانی می‌پرسیدند، اظهار داشت: « قهرمانی در دبی و کسب صدمین قهرمانی، همچنین عدم نیاز به حمل عنوان ۹۹ که نه تنها دغدغه‌ای برای من، بلکه برای خبرنگارانی شده بود که هر هفته از من سوال می‌کردند " به نظر شما چه زمان و در کدام جام به صدمین عنوان قهرمانی خواهید رسید؟" برای من بسیار باعث افتخار و خوشحالی بود. من در ابتدا در دبی دچار مشکل شده بودم، اما در ادامه تنیس خوبی بازی کردم. به همین دلیل فکر می‌کنم این قهرمانی به من نشان داد که هیچ چیزی نمی‌تواند مانع موفقیت من شود و باید بیشتر از گذشته در مسیری که هستم تلاش کنم.»

تنیسور سوئیسی از جامی که پیش‌رو دارد در پایان گفت: « من سالم هستم و مصدومیتم را پشت سر گذاشتم. من قصد دارم به بازی‌ام ادامه دهم زیرا در دبی و همچنین در جام هاپمن استرالیا ثابت کردم که می‌توانم به خوبی حرفه‌ام را ادامه دهم و هیچ زنگ خطر یا چراغ قرمزی وجود ندارد تا مانع من برای حضورم در جام‌های آینده باشد. تنها مشکل می‌تواند حریفم باشد که بخواهد در روز بازی من را غافل‌گیر کند، اما من قصد دارم تمام آن چیزی را که تا الان آموخته‌ام به خوبی در زمین استفاده کنم و همین برای من کافی است.»

 

منبع: اسکای اسپورتس

مترجم: سهند خرمی

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: