سومین دوره از جایزه ادبی «ریحانه» ویژه شعر و داستان در تهران، شیراز و شهرستان مُهر برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۲۰۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷        11 January 2019

دبیرخانه جایزه ادبی «ریحانه» با بیان این خبر اعلام کرد: از تاریخ ۱ تا ۷ اسفندماه ۱۳۹۷ سومین دوره از جایزه ادبی «ریحانه» مرکز اسلامی فاطمیه (س) برگزار خواهد شد که طی آن کلیه علاقه‌مندان، شاعران و داستان‌نویسان می‌توانند آثار ادبی خود را بر اساس محور‌های مشخص‌شده، به دبیرخانه جایزه ارسال کنند.
 
 


جایزه ادبی «ریحانه» دربرگیرنده سه محور اصلی: ۱. حضرت فاطمه زهرا (س)؛ زندگی فردی و خانوادگی؛ ۲. حضــرت فـاطمه زهـرا (س)؛ جـامعه اسـلامـی؛ ۳. حضــرت فـاطمه زهــرا (س)؛ معــارف دینـی است و بنا بر اعلام، به نیت ۱۴ معصوم، ۱۴ جایزه به برگزیدگان شعر و داستان اهدا خواهد شد. بر این اساس و بر پایه داوری آثار رسیده، به سه اثر برتر در هر یک از بخش‌های شعر و داستان جوایزی اهدا خواهد شد و از ۴ اثر در هر بخش تقدیر خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۷ و زمان اعلام نتایج نهـایی ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ عنوان شده است. علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی: reyhanehadabi ۹۷@gmail.com ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های: ۰۹۰۲۷۱۱۶۹۹۰ / ۳۸۲۱۳۳۷۲- ۰۷۱ تماس بگیرند.

جایزه ادبی «ریحانه» توسط مرکز اسلامی فاطمیه (س) و با همکاری معاونت خانواده و امور بانوان ریاست‌جمهوری، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فارس، شهرداری شیراز، سازمان اسناد و کتابخانه ملی مرکز فارس، آستان مقدس احمدی و محمدی، انجمن فرهنگ و ادب شیراز و برخی نهاد‌ها و سازمان‌های دیگر برگزار می‌شود.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: