به همت شرکت ایرانیان اطلس و شرکت هیراد صورت گرفت؛
شرکت هیراد فعال در حوزه مهندسی فروش، مهندسی بهره برداری، مدیریت ساخت و هتلداری در راستای مسئولیت اجتماعی و حمایت و کمک به سلامت جسم و روح همکاران لیگ فوتسال "جام مسافران آسمان" را برگزار می‌کند.
کد خبر: ۵۲۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶        10 January 2019

به گزارش مدیریت روابط عمومی و تبلیغات شرکت هیراد، مراسم افتتاحیه لیگ فوتسال "جام مسافران آسمان" که به منظور بزرگداشت یاد و خاطره ۳ تن از مدیران از دست رفته بانک انصار (در گروه شرکت‌های ساختمانی ایرانیان اطلس در پرواز تهران- یاسوج برگزار می‌شود، روز چهارشنبه ۵ دی ماه در سالن امام علی (ع) برگزار گردید.


به منظور برگزاری هرچه باشکوه‌تر "جام مسافران آسمان" و به ویژه گرامیداشت شأن و مقام افتخارآفرینان عرصه فوتبال کشور، در مراسم افتتاحیه این مسابقات از پیشکسوتان فوتبال ایران و پرسپولیس آقایان محمد پنجعلی، فرشاد پیوس، مهدی نکونام و محمد برزگر نیز دعوت بعمل آمده بود که طی مراسمی رونمایی از پیراهن‌های هر تیم بدست این بزرگواران محقق شد.

براساس این گزارش، در این رقابت‌ها که به همت شرکت ایرانیان اطلس و شرکت هیراد و با هدف ارتقای سطح سلامتی و تندرستی و ایجاد تحرک لازم و کافی در میان کارکنان برپا شده است، ۸ تیم فوتسال انصار (بانک انصار)، تیم ایرانیان (هلدینگ ایرانیان اطلس)، تیم هیراد (شرکت هیراد)، تیم عمران (شرکت عمران اطلس ایرانیان)، تیم ایاک (شرکت ایران‌اطلس‌کیش)، تیم ثامن (شرکت ثامن سازه عرش)، تیم باغ فردوس (شرکت باغ فردوس ایرانیان) و تیم مترا (شرکت مهندسین مشاور مترا) حضور دارند.

مدیر روابط عمومی شرکت هیراد، مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی و ایده آل سازی شرایط جسمی و روحی کارکنان با شعار "هیراد، روی خوش اعتماد" را از اهداف خود در برگزاری این جام دانست و به نقل از مدیرعامل شرکت هیراد افزود: شرکت هیراد تمام اهتمام خود را در برگزاری هرچه بهتر لیگ فوتسال "جام مسافران آسمان" به کار می‌گیرد تا هم یاد وخاطره آن مدیران شایسته و فداکار را زنده نماید و هم جلوه‌ای از وحدت و همبستگی شرکتی را در یک دوره مسابقه ورزشی به منصه ظهور رساند.

براساس این گزارش، برگزارکنندگان این مسابقات به منظور تشدید رقابت‌ها و دادن فرصت به تیم‌ها در ارایه بازی‌های جذاب و قابل قبول، این بازی‌ها را به صورت رفت و برگشت برگزارمی کنند تا بازیکنان و مربیان آنان فرصت استمرار پیاده سازی استراتژی‌ها و تاکتیک‌های تیمی را داشته باشند و با انگیزه‌های بهتر در زمین بازی حاضر شوند.

این گزارش می‌افزاید که بازی‌های رفت از تاریخ ۵ دی ماه آغاز شده و پس از برگزاری مسابقات براساس جدول تنظیمی در یکم اسفند ماه دور رفت به پایان خواهد رسید و مراسم اختتامیه که با دعوت از پیشکسوتان فوتبال کشور و آیین اهدای جوایز همراه خواهد بود نیز در اواخر اردیبهشت ماه سال ۹۸ به پایان خواهد رسید.

در بازی افتتاحیه که بین تیم‌های ایرانیان و عمران برگزارشد، باوجود تلاش بازیکنان تیم ایرانیان اطلس، تیم عمران با ارایه یک بازی جذاب و به اتکای توانمندی‌های فنی بازیکنان و هماهنگی آنان در اداره بازی، نتیجه را ۳ بر صفر به سود خود به پایان برد.
شایان ذکر است، برگزاری مسابقات ورزشی در بانک انصار و شرکت‌های تابعه و وابسته به آن، راهبردی محوری است و مسابقات فوتسال جام پارسای بی ادعا نیز به پاس بزرگداشت دانشمند و پارسای بی ادعا سرلشگر پاسدار شهید دکتر حسن طهرانی مقدم به همت بانک انصار برگزار شده و تیم‌های های پرسپولیس، استقلال، آرارات و تیم‌های مطرح در این رشته حضور داشته اند.

هیراد، روی خوش اعتماد
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: