رئیس کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون بسکتبال از سمت خود استعفا داده و دخالت عوامل بیرونی و تحت تاثیر بودن رئیس فدراسیون را دلیل این تصمیم عنوان کرده است.
کد خبر: ۴۹۶۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳        29 November 2018

نعیمه ظفر از جمله افرادی برد که انتصابش به عنوان رئیس کمیته آموزش بسکتبال با انتقاد‌های زیادی همراه شد، اما حالا او از سمتش در فدراسیون بسکتبال استعفا داده و در توضیح دلایلش برای این کار به نکات جالب توجهی اشاره کرده است.

متن استعفای او به شرح زیر است:

ریاست محترم فدراسیون بسکتبال
جناب آقای دکتر رامین احمدی طباطبایی
با سلام و احترام

ضمن آرزوی موفقیت برای شما در راه پیشبرد اهداف خانواده بسکتبال و سپاس بی‌پایان از اعتماد جنابعالی برای انتصاب بنده به عنوان مسئول دپارتمان آموزش و پژوهش، احتراما استعفای خود را تقدیم می‌کنم؛ لذا خواهشمند است به دلایلی مانند عدم شفافیت کار کمیته و دپارتمان، محدودیت فعالیت بخش مهم و موثر آموزش، دخالت سایر همکاران در تصمیمات حضرتعالی نسبت به فعالیت بخش آموزش و اعلام نظر نهایی مدیر فنی تیم‌های ملی، که قبلا در این سمت خدمت می‌کردند و عدم حمایت از فعالیت‌ها و برنامه‌های بنده که با حکم شخص شما مدیریت این کمیته را در اختیار داشتم، با استعفای بنده موافقت فرمایید.

بی‌تردید در تمام روز‌های آتی که از خانه خود دور خواهم بود، باز هم برای شما ارزوی توفیقات روز افزون و برای بسکتبال ایران امید به پیشرفت و رسیدن به بالاترین قله‌ها را خواهم داشت.

بااحترام نعیمه ظفر

به گزارش ایسنا، نکته جالب توجه در متن استعفا تحت تاثیر بودن رئیس فدراسیون از دیگران در تصمیم گیری و دخالت‌های مسعود قاسمی در امور است که تاکنون انتقاد‌های زیادی به همراه داشته است.
پیش از این بهمن سلیمانی نائب رئیس فدراسیون بسکتبال نیز از سمتش استعفا داده بود که هموز جایگزینش معرفی نشده است.

برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: