کد خبر: ۲۷۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴        12 September 2017

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دلیل ابطال صندوق‌های رای انتخابات شوراها در پارچین را تشریح کرد.


خبرگزاری تسنیم: رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دلیل ابطال صندوق‌های رای انتخابات شوراها در پارچین را تشریح کرد.
 
محمد محمودی شاه‌نشین رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، با بیان اینکه پرونده پنجمین دوره انتخابات شوراها بسته شده است، گفت: بعضاً شکایاتی درباره این انتخابات در دیوان عدالت اداری کشور انجام می‌شود و دیوان نیز استعلاماتی از هیئت مرکزی انجام می‌دهد.
 
وی با بیان اینکه اخیراً درباره انتخابات پاکدشت شکایتی از سوی فردی که عضو علی‌البدل است در دیوان عدالت اداری کشور به ثبت رسیده است، ادامه داد: در این شکایت ذکر شده آرای 2 صندوق در پارچین ابطال شده است که استدلال هیئت نظارت بر انتخابات معتقد بود این منطقه خارج از محدوده پاکدشت بوده است و نباید صندوق در آن منطقه تعبیه می‌شده است.
 
نماینده مردم شهرقدس و شهریار در مجلس تصریح کرد: اخیراً نیز دیوان عدالت اداری استعلاماتی درباره برخی از شکایت‌ها و اعلام نتایج  در روستاها از هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات درخواست داشت که پاسخ آنها نیز داده شد.
 
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با بیان اینکه 2 حوزه انتخابیه به صورت قطعی انتخاباتش ابطال شد، اضافه کرد: مینو شهر و منصوریه 2 حوزه انتخابیه بودند که انتخاباتشان از نظر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها به صورت قطعی ابطال شده است. البته درباره مینو شهر مباحثی مطرح شده و حکم ابطال آن قطعی نشده است.
 
محمودی شاه نشین تصریح کرد: در برخی از حوزه‌های انتخابیه نیز صندوق‌های ابطال شد.
برچسب ها: اطلس خبر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: